Školení

Moderní přístup ke školení!  Tato školení nabízí pouze firma PROfair!

Ing. Jiří Chaloupka

 

Ing. Jiří Chaloupka, známý zastánce IDEÁLU kvality, bojovník proti zmanipulovaným, neprůhledným či jiným fingovaným postupům, které uvolňují výrobu na základě neseriózních (ne)kvalitářských postupů, připraví školení na míru vaší firmy (školení 4).

Samozřejmě si můžete vybrat i jedno z 3 základních školení (školení 1-3), které je vhodné pro KOHOKOLIV z vaší firmy (od dělníka po ředitele).

 

Cena školení 1,2,3:              15000 Kč / den (plus doprava a ubytování)*

Cena školení 4:                    15000 Kč / den (plus doprava a ubytování) + příprava 4000 Kč*

 

Doporučený počet účastníků školení 5 – 12

Pořadové číslo Název školení časový rozsah Téma školení
Cíl školení
1 Kvalita Výrobku 1-3 dny. Tématem dneška nejsou systémy kvality – ISO má kdekdo, TS MUSÍ mít každý. Tématem dneška ale MUSÍ být kvalita výrobku. Motivovat zaměstnance vzhledem ke kvalitě.
2 Vyrobená kvalita 1 -3 dny. Drahá výroba a vysoké záruky versus levná výroba plus větší vícenáklady. Obě cesty mohou být v pořádku. Která bude lepší pro Vás? Získat a dlouhodobě udržet spokojeného zákazníka.
3 Zlepšování procesu 2-3 dny (pro absolventy školení Kvalita Výrobku či Vyrobená kvalita 1-2 dny. Změna je základním a spojujícím znakem podnikatelského prostředí. KAIZEN znamená Dobrá Změna. Bez (týmového) zlepšování procesů nelze přežít. Zvládnutí kvalitářských nástrojů pro rozpoznání potřeb, analýzu stavu a možností, pro výběr vašeho ideálu a uvedení změn do praxe.
4. Školení na míru Dle potřeb (předchází konzultace s ing. Jiřím Chaloupkou). Dle potřeb zákazníka. Dle potřeb zákazníka.

 

* Cena zahrnuje školící materiál pro každého účastníka školení a osvědčení o absolvování školení.

* Cena bez DPH.